Flanşlı Tip Dış Cephe İskelesi

Rema kamalı iskele, genellikle "çalışma iskelesi" olarak kullanılmakla beraber "merdiven kulesi" ve "kalıp iskelesi" sistemi olarak da kullanılabilen çok amaçlı bir iskele sistemidir.

Dikey borularda güvenlik şartlarına göre 50 veya 100 cm ara ile flanşlar, yatay ve çapraz boruların uçlarında ise "döküm kurtağzı" olarak adlandırılan başlıklar vardır. Sistemde kullanılan tüm borular, mekanik testlerden geçmiştir.

Flanşlı Tip İskele; binaların ısı yalıtım, boya, cephe kaplama , montaj vb. işlemlerde dış cephe iskelesi olarak kullanılmaktadır.

Esnek kurulum avantajları nedeniyle, endüstriyel projelerde, asansör boşluklarında, metro, tünel, köprü ve otoyol projelerinde hacim iskele, kalıp iskelesi, endüstriyel iskele ve merdiven kulesi olarak projelerde tercih edilmektedir.

Sistem özellikleri:


Kurulumunu tek bir kişinin bile yapabileceği şekilde tasarlanan bu sistem çok hızlı kurulur ve sökülür.

Sadece bir çekiç yardımıyla kurtağızları flanşlara bağlanır ve kama ile sıkılaştırılır.

Düşey elemanlara kaynaklanmış flanş üzerindeki 8 farklı bağlantı noktası sayesinde her türlü mimariye uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Sabit parçalar korozyona karşı sıcak daldırma galvaniz ile korunmaktadır. Sistemin tamamı TS-EN-12810-12811 standartlarına uygundur.

Depolama esnasında hacimsel olarak çok az yer kaplar. Üst düzeyde güvenli çalışma ortamı sağlar.

Galeri

Bir projeniz ya da
bir fikire mi ihtiyacınız var?

Sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
TOP