Hakkımızda

1998 yılında faaliyetine başlayan firmamız müşterilerine güven, kalite ve tecrübe sağlamıştır. REMA iskele Türkiye’nin her ilinde, ANKARA ve İZMİR başta olmak üzere ve ihracat yaptığı ülkelerde sahip olduğu teknoloji avantajlarını ve tecrübesini kullanarak sektöründe aranan bir marka haline gelmiştir.

Geleneksel inşaat teknolojisi ile uyumlu her türlü çelik yapı kalıpları, Endüstriyel Kalıp Sistemleri, Tek yönlü Kalıp Sistemleri, Teleskobik Dikme Sistemleri, Güvenlikli Dış Cephe ve Kalıp Altı İskele Sistemleri ve daha birçok özel ürünleri kaliteli ve seri olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir.

REMA İskele Kalıp Sistemleri Ankara Başkent OSB de kurulu fabrikasında 10500 m² kapalı, 3.000 m² açık alana sahip fabrikamızda modern teknolojik otomasyonlu altyapısı ile üretimi ile aylık 30.000 m² cephe iskelesi, 35.000 m³ döşeme altı kalıp iskelesi, 7.000 m² ve perde ve kolon kalıbı ve 20 adet makaslı platform üretebilme kapasitesine sahiptir.

CE 283+ EN 12810-1, TSEK, EN ISO 3834-3 Kalite Belgeli ürünler ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine Sahip Olan şirketimiz, teknik donanımı, teknik ve idari personeli, kapasitesi ve kalite anlayışı ile gelişen teknolojiyi takip, AR-GE çalışmaları, uygulamada karşılaşabilecek sorunlara çözüm üretme ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibi ile sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır.

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabaları ile sürekli iyileştirme içinde, kalite hedefleri doğrultusunda, ürün alanımızda kalitede lider olabilmek için fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak, müşterilerimizin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, kalite seviyesini eğitimli teknik elemanlar ile sağlamak.

Müşteri Memnuniyeti


Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, anlamak ve mümkün mertebe tam olarak karşılayabilme; en uygun ve en ekonomik çözümler üretme çabaları sayesinde müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak.

Teknolojide Önderlik


Faaliyet sahalarımızda, yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme yaklaşımı ile tasarımda önder konuma gelmek.

Çalışanların Katılımı


Çalışanlarımızın katılımı ile, dürüstlük ve güven içerisinde Kalite Yönetim Sistemi dokümanlarında belirtilen kurallara uygun şekilde sorumluluk üstlenmek ve etkin katılımını sağlamak. Her alanda Kalite anlayışını yerleştirmek ve yaygınlaştırmak.

Sosyal Sorumluluk


Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak; üretim ve istihdam yoluyla ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

TOP