Marka & Temel Değerler

Bizim sermayemiz bilgi birikimimiz ve deneyimimizdir. Teknik kaynaklarımızı ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımızdır. Bizim öncelikli amacımız karşılıklı kazanç olan uzun süreli iş ilişkileri kurmak ve çevre ile uyumlu üretim ve satış için çaba sarf etmektir.

Misyonumuz


REMA iskelenin misyonu, tüketicisini inşaat iskelesi ve kalıbı konusunda en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunarak, Dünyanın İnşaat iskelesi ve beton kalıp üreticisi olmayı hedeflemektedir.

Bu doğrultuda Rema İskele ve Kalıp Sanayi, inşaat iskelesi ve beton kalıbı dendiği zaman akla gelen en ileri teknoloji makineler ile üretilen ürünleri ve en nitelikli hizmeti global bir düşünce yapısı içerisinde tüm dünyaya sunmayı amaçlar.

Vizyonumuz


Dünyanın her yerinde inşaat ekipmanları (İSKELE-KALIP-MAKASLI PLATFORM ve KULEVİNÇ) dendiği zaman, “güvenle yükseleceği” en önemli markalardan biri olmayı hedeflemekteyiz.

Türkiye'nin adını, dünya pazarlarında en kaliteli ve güvenli inşaat iskelesi ve kalıbı üreticisi olarak yerleştirmek için çıktığımız yolculukta, inşaat iskelesi ve kalıbı konusunda tüm dünyaya liderlik yaparak REMA İskele ve Kalıp Sanayi ileri teknoloji ürünleri ile bir marka olmasını sağlamaktır.

TOP