kalıp altı°

Dış Cephe İskele Sistemleri dış cephe montaj ve tesisat işlemlerinde, sanatsal ve tarihi yapılara, her türlü cephe çalışmasında uygulanan düzenleme ve restorasyon işlemlerinde kullanılmaktadır.

Sanayi tesislerinde, asansör kuyularında ve gemi imalatı sanayisinde kullanılanılabilen sistemlerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle son yıllarda iş ve alışveriş merkezleri, konutlar, enerji tesisleri, endüstriyel yapılar, hastane sağlık tesisleri, yenileme vb. projelerde dış cephe iskele sistemleri ve avantajlarını tercih etmiştir. REMA İskele ve Kalıp Sistemleri %100 müşteri memnuniyetine sahip tek firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Güvenlikli Dış Cephe İskelesi yüksek yapılarda, dış cephe işleri yapılırken çalışanların maksimum güvenliğini sağlar. Yerleşim bölgesi içerisinde ise yayaların can güvenliğini sağlayan iskele sistemidir. Elemanları çerçeve, yatay ve diyagonal elemanlarla birlikte, sac kalas, kapaklı merdiven, yan korkuluk ve tekmelikten oluşmaktadır. Güvenlik Sistemleri ile desteklenen dış cephe iskele sistemlerinde her kata saç kalaslar ve kenar korumalıkları koyularak güvenli çalışma ortamı sağlanır.-

Kapaklı merdivenler yardımı ile katlar arasında güvenli geçiş emniyeti sağlanır. Sistemlerin sabitlenmesi için duvar bağlantı tijleri kullanılır ve cephe çalışması yapılacak bölge için gerekli önlemler alınır.

Dış Cephe İskele Sistemleri standartları ve temel amacı, tam koruma ve tam emniyet ilkesiyle kişilerin yaralanmalarını önlemek, kullanılan malzemelerin korunmasını sağlamaktır. Bu çalışma prensibinde hem çalışanların hem de şirketin çıkarları ön plana alınmış olur. Projelendirme ve Kiralama hizmetlerimiz ile ürün kullanımının ilk saniyesinden son saniyesine kadar süreci sizlerle birlikte geçiyoruz.

Kiralık Dış Cephe İskelesi uygun fiyatları ve ergonomik kullanımından dolayı birçok müşterimiz tarafından özellikle tercih edilmektedir. Türkiye’de ilklere imza atan REMA İskele ve Kalıp Sistemleri ile çalışmak ister misiniz? Siz de hemen bizimle iletişime geçerek kalite standartları yüksek hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İş güvenliğinin günümüzde faaliyet gösteren inşaat firmaları ve çalışanları için ne kadar önemli olduğunun bilincinde bir firma olarak uzun yıllardır başarıyla siz değerli müşterilerimize en kaliteli iskele kalıp sistemlerini sunmaya devam ediyoruz.

galeri°

Bir projeniz ya da
bir fikire mi ihtiyacınız var?

Sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
TOP